Vyrobilo Vizua - creative studio
Všetky práva vyhradené
1

Filozofia

Vášeň pre hodvábne šatky

Za značkou BAUZA sa skrýva moja vášnivá posadnutosť hodvábnymi šatkami. Ľudia majú vášeň pre rôzne veci. Mojou vášňou je prírodný hodváb a tvorba doplnkov z tohto vzácneho materiálu. Šatky boli tým, čo som si kupovala na každom mieste, kde som sa ocitla. Bolo ich mnoho, ale nikdy ich nebolo dosť. Vždy som objavila originálne kúsky látky, pre ktoré som sa nadchla...

pic1
2

História

Výroba šatiek od roku 2000

V roku 2000 som konečne pochopila, že dozrel čas navrhnúť a vyrobiť si ich sama. Najobľúbenejšou technikou pri tvorbe autorských dizajnov boli a sú rôzne druhy batiky kombinované s maľbou a razbou. Som šťastná a vďačná, že šatky, štóly a šály si našli cestu do celého sveta. Objavila som aj radosť z navrhovania doplnkov vyrábaných sieťotlačou a digitálnou tlačou.

pic1
3

Inšpirácia

Každý výrobok má svoj príbeh

Za každým dizajnom  stojí vždy príbeh. Príbeh je inšpiráciou a zdrojom kreativity pre návrh originálu, keď v úzkej spolupráci vytvárame nenapodobiteľný originál.  Prameňom, kde čerpám je slovenské prostredie. K mojim obľúbeným patria slovenské folklórne motívy a motívy spojené so slovanskými koreňmi. Hodvábne doplnky BAUZA sú určené pre ženu, ktorá vie, kto je, vie čo jej pristane a nemá strach prejaviť svoju individualitu.

pic1
Dúfam, že budete milovať šatky BAUZA,
rovnako ako ja milujem ich navrhovanie a výrobu.
Nataša Bauzová